Turystyka

Promocja kolonii i obozów młodzieżowych

Okres wakacji to z pewnością najlepszy czas, w którym dzieci i młodzież mogą w pełni korzystać z wolnego czasu. Rodzice często zastanawiają się, jaka forma wypoczynku będzie najlepszym pomysłem, aby dzieci mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Portal Turystyki Dziecięcej Kogis, który jest organizatorem turystyki, proponuje ciekawą rekreację nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla całych rodzin, które chcą aktywnie spędzić okres wakacyjny.

Kolonia, obóz a może zielona szkoła?

Na portalu internetowym wszyscy chętni znajdą szereg propozycji, dopasowanych do potrzeb i zainteresować swoich pociech. Oferowane kolonie, obozy i wycieczki z pewnością umilą czas nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Spośród dostępnej oferty szczególnie polecane są:

Kolonie nad morzem

Obecnie cieszące się największą popularnością, ze względu na świetne warunki do wypoczynku. Szum fal, miękki piasek i cudowne miasteczka z czystym powietrzem, to cechy, które znajdziemy tylko nad polskim Bałtykiem

Kolonie nad mazurskimi jeziorami

Dla osób, które chciałaby spróbować czegoś nowego, Mazury są świetnym miejscem do nauki żeglarstwa. Szczególnie kraina wielkich jezior, gwarantuje rejsy,po najpiękniejszych wodach pojezierza mazurskiego.

Aktywne kolonie w górach

Dla najbardziej wymagających i szukających wrażeń osób, polecany jest aktywny wypoczynek w górach, gdzie piesze wycieczki będą na porządku dziennym. Liczne trasy, pozwolą na poznanie ciekawej okolicy z zaskakującą polską fauną i florą. Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo uczestników będzie czuwać wykwalifikowany i doświadczony zespół opiekunów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą na stronie:

https://www.kogis.pl/kolonie, gdzie znajdziemy mnóstwo atrakcyjnych ofert.

Obozy letnie i zimowe o różnej tematyce

Dla wszystkich wielbicieli obozów portal przygotował masę ciekawych ofert o różnej tematyce. Spośród dostępnych ofert znajdziemy:

  • aktywne obozy rekreacyjne, na świeżym powietrzu
  • sportowe, wodne i żeglarskie dla tych, którzy kochają sporty wodne
  • survivalowe i strzeleckie, jako ciekawą szkołę przetrwania
  • paintballowe, wspinaczkowe z ekstremalną jazdą na quadach pod okiem fachowców
  • artystyczne, gdzie dominuje fotografia oraz poszerzanie wiedzy w social mediach
  • językowe oraz indywidualnie dopasowane do pasji i zainteresowań

Zielone szkoły, z możliwością poznania czegoś nowego

Wyjazdy, połączone z zajęciami lekcyjnymi w odmiennej formie, to możliwe. Dzięki portalowi dzieci i młodzież mogą połączyć swoje pasje z nauką. Zielone szkoły organizowane są w ciekawych miejscach, gdzie główną atrakcją jest bogata przyroda. Co więcej takie wyjazdy organizowane są także za granicą np: na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie klasy o profilu językowym będą miały szansę podszlifować język francuski.

Aby zapoznać się z ofertą dostępnych obozów, zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.kogis.pl/obozy.

Zaplanuj obóz zimowy dla swojego dziecka już teraz

Ferie w okresie zimowym to świetny czas, aby spędzić go aktywnie na świeżym powietrzu.

Portal oferuje obozy narciarskie dla zaawansowanych oraz dla dzieci, które chcą nauczyć się jazdy na nartach i na desce snowboardowej. To ciekawa alternatywa, dla tych, którzy kochają zimę oraz zabawy na śniegu. Co więcej obóz zimowy gwarantuje niepowtarzalną atmosferę na stokach, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów, jesteśmy w stanie poznać wiele ciekawych tras. Dla prawdziwych fanów tańca polecamy także obóz łyżwiarski, na którym poznamy wiele technik jazdy figurowej. Oferta programowa obejmuje zajęcia taneczne na lodzie, połączone z treningiem imitacyjnym, którego celem jest odpowiednia nauka równowagi ciała.

Biorąc pod uwagę popularność jaką cieszą się wszelkie dodatkowe zajęcia, warto skorzystać z oferty atrakcji turystycznych oferowanych przez portal. Nie tylko dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, ale także rodzice, którzy ten czas mogą spędzić aktywnie również ze swoimi pociechami.